Witajcie,
jakiś czas temu, dostałem do testowania kilka produktów od Stylowego Brodcza i je chciałbym Wam dziś opisać.

52-sb-szczotka-2

Zacznijmy od szczotek. Dostałem dwie. Jedna z nich typowo do brody- najważniejsza zaleta, ma rączkę. Nie wygląda jak typowy „kartacz”. Można ją wygodnie trzymać podczas czesania,
czego brakuje szczotkom bez rączek. Ważne- nawet jak masz mokre ręce nie wyślizgnie Ci się z dłoni. Zapewnia to dobre, solidne drewno oraz wykończenie odpowiednim impregnatem.
Druga szczotka natomiast bardziej odpowiednia do włosów. Nie ukrywam, że nawet moja kobieta ją sobie podkrada. Nadaje się idealnie zarówno do krótszych jak i dłuższych włosów.
Zarówna jedna jak i druga szczotka idealnie rozczesuje.
Dzięki temu, że szczotka jest wykonana z twardego włosia dzika, łatwiej jest nam ją utrzymać w czystości. Najzwyczajniej w świecie możemy myć ją pod wodą.
Doceniam również to, że jeśli ktoś jest za ochroną zwierząt i nie chciałbym posiadać szczotki ze zwierzęcego włosia- może zamówić sobie alternatywną wersję stworzoną ze sztucznego tworzywa.
Muszę przyznać, że ciężko będzie mnie przekonać do innych szczotek, ale będziemy testować dalej.

48-szczotka-do-w-os-w-stylowy-brodacz

Olejek ESSENTIAL NATURAL BEARD OIL CEDARWOOD jest to Połączenie olejku ze słodkich migdałów, olejku z kiełków pszenicy i olejku
z pestek winogron. Zapewnia włosom i skórze doskonałą opiekę. Witamina E zawarta w olejku z kiełków pszenicy doskonale wpływa na szorstką
i zniszczoną skórę. Sam używam olejku codziennie i muszę przyznać, że widzę różnicę. Broda jest bardziej miękka. A skóra pod brodą nie jest sucha.
Jedną z najważniejszych zalet tego olejku jest to, że jest bezzapachowy. Równie dobrze możemy używać go zarówno na noc jak i na dzień.