logo

The Bearded Man Company jest niewielką rodzinną firmą, która od lat produkuje kosmetyki dla Brodaczy. Stosując tylko naturalne składniki, chcą sprawić, że nasza Broda będzie nie tylko zadbana, ale również zdrowa. Dodatkowym atutem The Bearded Man Company jest to, że ich zapasy materiałów do produkcji kosmetyków nie są duże, dzięki czemu ich produkty są zawsze świeże. Jak sami piszą na swojej stronie, stosowanie ich produktów jest niezwykle proste natomiast rezultat jest niesamowity.

Co mogę sam po części potwierdzić.

balsam1

Bearded Man Co – Balsam do brody Dzień Wyścigów – Race Day 30g

Muszę przyznać, że po raz pierwszy testowałem na swojej brodzie balsam. Jest to ciekawa alternatywa dla olejku. Większość producentów kosmetyków oferuje głównie olejki. I tu jest widoczny jeden plus. Za każdym razem jak wybieram się w podróż, muszę dokładnie zapakować olejek w jakąś szczelną torebkę w razie gdyby coś przeciekło. Tutaj stanowczo takiego problemu nie mamy. Samo pudełeczko jest również na tyle małe, ze równie dobrze jak w kosmetyczce zmieści się także w kieszeni. Chociaż pudełeczko jest małe, to wcale nie oznacza, że wystarczy nam na krótko. Nic bardziej mylnego. Balsam jest naprawdę bardzo wydajny. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się tłusty, to po wtarciu go w brodę naprawdę super się wchłania a broda się po prostu nie świeci. I tu kolejny plus dla balsamu- moja broda bardzo się kręci, przez co wydaje się krótsza. Balsam natomiast trzeba przyznać, że odrobinę, ale ją prostuje.

Balsam jest dostępny w kilku opcjach zapachowych. Ja wybrałem: Dzień wyścigów, co jest połączeniem czarnego pieprzu, paczuli i drzewa sandałowego. Dla mnie wybór naprawdę dobry, zapach fajnie pobudza.

Starałem się znaleźć jakiś minus, ale w tym przypadku chyba mi się nie uda.

Stanowczo polecam Panom, którzy dużo podróżują, ale również tym, którzy w końcu chcą okiełznać swoją brodę.

Olejek w dobrej cenie znajdziecie na MENSPACE.PL

Mało tego, że w dobrej cenie to specjalnie dla was po wpisaniu kodu: brodaci16 dostaniecie dodatkowe 10% rabatu!

Kod obejmuje wszystkie kosmetyki do brody.

PJONA!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.