Każdy z nas poszukuje swojego stylu, jednemu pasuje wąs, jednemu „kozia bródka” a jeszcze innemu pełna broda po same jaja. Wielokrotnie pewnie słyszeliście OGÓL SIĘ! Wyglądasz jak terrorysta, straszysz dzieci i wiele wiele innych. Wielu wróży, że moda na brodę przeminie za jakiś czas. Patrząc po grupach w których jestem, na forach i różnego rodzaju fanpage czy profili na instagramie, ja zdecydowanie tego nie wróżę. Brodaczy w Polsce przybywa i będzie przybywać. Wystarczy popatrzeć też na Polskie firmy produkujące kosmetyki i akcesoria dla brodaczy, mają się całkiem dobrze, co chwilę proponują nam nowości, które nas zaskakują 🙂 .Jeżeli zwątpiłeś w to czy zapuszczać, czy jest sens czekać aż broda urośnie to poniżej przedstawiam Wam kilka motywujących metamorfoz dlaczego warto zostać brodaczem!

A według Ciebie, która z powyższych metamorfoz jest najlepsza? Napisz w komentarzu 😉 Jeżeli chcesz się pochwalić swoją metamorfozą napisz i wyślij zdjęcia na info@brodatystyl.pl

Dzięki, że jesteście!

PJONA! 🙂

1 komentuj
  1. Mariusz
    Mariusz says:

    Według mnie wszystkie metamorfozy są genialne:) Już wiem, że nigdy się nie ogolę 🙂 Pozdrawiam i więcej takich wpisów, robisz to fajnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.