Ręcznik Cyrulicy

Dziś wracamy do naszej dość jeszcze świeżej, ale bardzo ciekawej marki Cyrulicy. W tym miejscu znajdziecie ostatnią recenzję oraz dowiecie kim są Cyrulicy.

Marka choć od niedawna jest na naszym rynku, to tak naprawdę daje sobie nieźle radę. Co chwila wypuszczają na rynek nowe produkty i co najlepsze nie kopiują od innych firm, starają się tworzyć swoje całkiem inne produkty. Co prawda ilość produktów do brody zdaje się być ograniczona i tu właśnie Cyrulicy nas zaskakują. Dlatego dziś mam dla Was recenzję produktu, który nie jest kosmetykiem a bardzo nam brodaczom służy.

Mowa tu o ręczniku do brody stworzonym specjalnie dla nas brodaczy. Zdawać by się mogło, że jest to zupełnie niepotrzebna rzecz, bo przecież każdy z nas ma ręcznik w domu. Ale ten jest stworzony trochę inaczej. Kojarzycie takie duże wojskowe ręczniki zrobione z mikrofibry? Szybko schną i zajmują bardzo mało miejsca. To jest właśnie coś podobnego. Produkt stworzony przez cyrulików to malutki ręczniczek- 30x30cm. Czy nie za mały? No właśnie nie. Został on zrobiony ze specjalnego włókna, który może wchłonąć 10x więcej wody niż sam waży oraz bardzo szybko schnie. Ale to nie wszystkie jego zalety, a tak naprawdę najważniejsza jest ta, że ten ręcznik dba o naszą brodę. Materiał, z którego jest zrobiony ręcznik  to mikrowłókna, które sprawiają, że jest on idealnie gładki. A co za tym idzie podczas wycierania brody nie kruszymy jej. Na pewno nie jest tak, że używając zwykłego ręcznika od razu zniszczymy naszą brodę- bez przesady. Ale zwykły ręcznik tworzy na naszej brodzie mikrourazy, przez co jest ona po prostu słabsza. A przecież jeśli możemy to dbajmy o naszą brodę, bo olejki i balsamy to ważna rzecz, ale nie jedyna.

Jeszcze kilka słów o wyglądzie. Ręcznik jak już pisałem jest dość mały bo tylko 30x30cm, ale wydaje mi się, że jest to zupełnie wystarczająco. Plus za to, że schnie bardzo szybko. Wzór jest bardzo prosty- poprzeczne biało czerwone pasy z logiem cyrulików na samym dole. Prosty, ale dokładnie nawiązujący do grafik cyrulików. Ogromny plus również za pasek, na którym ręcznik można powiesić. Jest też bardzo ładnie obszyty, elegancko wykończony.

I na koniec cena. Czy 29zł to dużo? Dla jednych tak dla innych nie. Wg mnie na pewno warto się w taki ręcznik zaopatrzyć.

Ręcznik znajdziecie w sklepie CYRULIKÓW.

PJONA!

1 komentuj
  1. Dawidek@
    Dawidek@ says:

    Nie rozumiem zachwytów nad tym ręcznikiem. Takie mikrofibry można kupić za grosze w hipermarketach. A tutaj przepłacamy za kawałek dwukolorowej mikrofibry która została ładnie zareklamowana.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.