12027565_938223996219090_4644169685250221781_n

Dr K Soap Company to firma, która zyskała moje uznanie po długim użytkowaniu. Firma pochodzi z Cork w Irlandii. Najbardziej przemawia do mnie to, że wykonują swoje produkty w 100% z naturalnych składników.Dr K Soap nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach, dzięki czemu mamy spokojne sumienie,że żadne z nich nie ucierpiało i nie ucierpi przy rozwijaniu się tej marki.(Testowane na mojej twarzy oraz brodzie J)

Dr K Soap Face Armour olejek ochronny do twarzy oraz brody jest pierwszym produktem tej firmy, który testowałem.

Jest to pierwszy kosmetyk, który można stosować jednocześnie do twarzy i do brody, który dane mi było testować. Zacznijmy więc od opakowania.Olejek mieści się w aluminiowej buteleczce o pojemności 50 ml.Do tego nakręcany atomizer z przezroczystą plastikową pokrywką.Aplikowanie olejku zależy od tego czy chcemy nałożyć go tylko na brodę czy również na twarz. W moim wypadku używam go na brodę i twarz ze względu na suchą skórę.W takim wypadku wystarczą dwie „pompki”. Olejek rozcieramy w dłoniach następnie dokładnie wsmarowujemy. Olejek szybko wchłania się w skórę co nie powoduje efektu świecącej twarzy. Dzięki delikatnemu połyskowi, który zostawia olejek nasza broda wygląda na zdrową.Składniki jakie zastosowano do produkcji oleju to nic innego tylko sama natura, czyli: olejek morelowy, olejek jojoba, olej marula, witamina E, olejek z drzewa herbacianego, olejek z trawy cytrynowej. Skład (INCI): Apricot (Prunusarmeniaca) KernelOil, Jojoba (Simmondsiachinensis) SeedOil, Marula (Sclerocaryabirrea) SeedOil, Vitamin E (Tocopherol), TeaTree (Melaleucaalternifolia) LeafOil, Lemongrass (Cymbopogoncitratus) Oil, *Limonene, *Linalool, *Citral, *Geraniol.*substancje pozyskiwane z naturalnych olejków eterycznych. Olejek nie dość , że genialnie pachnie to posiada  właściwości antybakteryjne i antyoksydacyjne.

dsc_0886

Jeżeli miałbym ocenić Dr K Soap Face Armour w skali od 1 do 5? Po dwutygodniowej przygodzie z tym olejkiem- Stanowcze, Mocne 5! Polecam ten produkt osobom, które mają suchą skórę. Nie musimy pamiętać o nałożeniu najpierw oleju na brodę a potem krem na twarz. A tu za jednym razem nawilżamy twarz oraz brodę. Zapach oleju jest delikatny, ale nie intensywny czy natarczywy, a przy tym jest naprawdę trwały.  Wykonanie  buteleczki jest praktyczne, gdyż po upadku nie rozleję się nam i nie trzeba będzie płakać nad rozlanym olejem 😉 Ale… jest jeden minus. Ze względu na butelkę aluminiową nie mamy możliwości sprawdzenia ile nam olejku zostało. Cena za 50 ml to 54,90 myślę, że jest to bardzo rozsądna cena. Przygoda z firmą Dr K Soap? Ja swoją na pewno będę kontynuował.

Gdybyście chcieli nabyć taki olejek zapraszam do jedynego dystrybutora w Polsce 😉 A znajdziecie go TUTAJ.

Pjona!

5-gwiazdek

6 komentarzy:
  1. Karolina Kary B.
    Karolina Kary B. says:

    Chociaż brody nie posiadam (i oby tak zostało! 😉 ), Twoja recenzja mnie osobiście przekonała i kupiłabym ten kosmetyk w ciemno. Nie wiem tylko, czy udało by mi się przekonać Męża do jego używania. Czasem bywa oporny w tych kwestiach 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.