12027565_938223996219090_4644169685250221781_n

Dr K Soap Company to firma, która zyskała moje uznanie po długim użytkowaniu. Firma pochodzi z Cork w Irlandii. Najbardziej przemawia do mnie to, że wykonują swoje produkty w 100% z naturalnych składników.Dr K Soap nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach, dzięki czemu mamy spokojne sumienie,że żadne z nich nie ucierpiało i nie ucierpi przy rozwijaniu się tej marki.(Testowane na mojej twarzy oraz brodzie J)

Dr K Soap Face Armour olejek ochronny do twarzy oraz brody jest pierwszym produktem tej firmy, który testowałem.

Jest to pierwszy kosmetyk, który można stosować jednocześnie do twarzy i do brody, który dane mi było testować. Zacznijmy więc od opakowania.Olejek mieści się w aluminiowej buteleczce o pojemności 50 ml.Do tego nakręcany atomizer z przezroczystą plastikową pokrywką.Aplikowanie olejku zależy od tego czy chcemy nałożyć go tylko na brodę czy również na twarz. W moim wypadku używam go na brodę i twarz ze względu na suchą skórę.W takim wypadku wystarczą dwie „pompki”. Olejek rozcieramy w dłoniach następnie dokładnie wsmarowujemy. Olejek szybko wchłania się w skórę co nie powoduje efektu świecącej twarzy. Dzięki delikatnemu połyskowi, który zostawia olejek nasza broda wygląda na zdrową.Składniki jakie zastosowano do produkcji oleju to nic innego tylko sama natura, czyli: olejek morelowy, olejek jojoba, olej marula, witamina E, olejek z drzewa herbacianego, olejek z trawy cytrynowej. Skład (INCI): Apricot (Prunusarmeniaca) KernelOil, Jojoba (Simmondsiachinensis) SeedOil, Marula (Sclerocaryabirrea) SeedOil, Vitamin E (Tocopherol), TeaTree (Melaleucaalternifolia) LeafOil, Lemongrass (Cymbopogoncitratus) Oil, *Limonene, *Linalool, *Citral, *Geraniol.*substancje pozyskiwane z naturalnych olejków eterycznych. Olejek nie dość , że genialnie pachnie to posiada  właściwości antybakteryjne i antyoksydacyjne.

dsc_0886

Jeżeli miałbym ocenić Dr K Soap Face Armour w skali od 1 do 5? Po dwutygodniowej przygodzie z tym olejkiem- Stanowcze, Mocne 5! Polecam ten produkt osobom, które mają suchą skórę. Nie musimy pamiętać o nałożeniu najpierw oleju na brodę a potem krem na twarz. A tu za jednym razem nawilżamy twarz oraz brodę. Zapach oleju jest delikatny, ale nie intensywny czy natarczywy, a przy tym jest naprawdę trwały.  Wykonanie  buteleczki jest praktyczne, gdyż po upadku nie rozleję się nam i nie trzeba będzie płakać nad rozlanym olejem 😉 Ale… jest jeden minus. Ze względu na butelkę aluminiową nie mamy możliwości sprawdzenia ile nam olejku zostało. Cena za 50 ml to 54,90 myślę, że jest to bardzo rozsądna cena. Przygoda z firmą Dr K Soap? Ja swoją na pewno będę kontynuował.

Gdybyście chcieli nabyć taki olejek zapraszam do jedynego dystrybutora w Polsce 😉 A znajdziecie go TUTAJ.

Pjona!

5-gwiazdek

6 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz