Gadżety Brodacza #1

 

 

Mamy Wam do zaproponowania nową serie „Gadżety Brodacza”. Będziemy przedstawiać oraz wyszukiwać dla was gadżety które pomogą Wam w życiu codziennym. Będą ułatwiać funkcjonowanie. Każdy facet będzie mógł tu znaleźć coś dla siebie, również Panowie bez brody 😉

 

 

52-sb-szczotka-2

Pierwszym podstawowym gadżetem każdego brodacza jest szczotka. Wiadomo nasze brody mają prawo się „poczochrać”, bądź być w artystycznym nieładzie.Ale przychodzi taki czas, że trzeba je okiełznać i w tym pomogą nam szczotki z naturalnego włosia dzika. Włosie z dzika lepiej dopasowuje się do brody czy fryzury. Nierównomiernie ułożone włosie sprawia, że czesanie jest bardziej efektywne. Włoski lepiej wchodzą i adoptują się do podłoża.

Szeroki wybór szczotek znajdziecie TUTAJ

 

 

 

unnamed

 

 

 

 

Drugim gadżetem jest olejek do brody.Olejek sprawia, że broda jest bardziej odżywiona oraz nie sprawia efektu „krzaka”. Dzięki olejkowi można ją ładnie układać,modelować.Kolejnym zadaniem olejku jest nawilżenie skóry pod brodą. Skóra,która nie jest odpowiednio nawilżona będzie nam się łuszczyć, co będzie spowoduje efekt łupieżu na brodzie a wygląda to bardzo nieestetycznie. Na polskim rynku znajdziemy różnego rodzaju olejki. Zapachowe jak i te bezwonne. Jeżeli chodzi o sposób użycia to należy nanieść 4-6 kropel olejku na dłoń i wmasować delikatnie w zarost oraz skórę twarzy.

Olejki znajdziecie TUTAJ oraz w TYM MIEJSCU.

 

 

 

 

 

Brodaty®