Blog, który dla Was tworzę „Brodaty Styl” będzie sprawował Patronat Medialny nad Strefą Brodaczy na Międzynarodowych targach Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days. Spotkajmy się na miejscu. W jednym miejscu spotkacie barberów, twórców męskich kosmetyków, blogerów a przede wszystkim po prostu miłośników brody. Koniecznie musisz się tam zjawić.Targi, Warsztaty, Konkursy, Szkolenia- to tylko kilka atrakcji, które czekają na Was podczas targów w trakcie trzech dni. Poniżej znajdziecie więcej informacji.

W dniach 21-23 września 2018 Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą fryzjerstwa męskiego, wąsa, brody oraz mody. Na powierzchni 1000m2 będzie można poznać ofertę wiodących producentów profesjonalnego sprzętu, kosmetyków do włosów i brody, akcesoriów. Podczas zbliżającej się edycji Międzynarodowych Targów Beauty Days Organizatorzy przygotowali dla Brodaczy dedykowaną strefę, gdzie będą mieli okazję spotkać się z mistrzami fryzjerstwa męskiego, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, kupić najlepsze kosmetyki dla mężczyzn, wygrać cenne nagrody w konkursach czy oddać się w ręce profesjonalnych barberów. Dobrą zabawę w tej strefie zapewni Jameson Irish Whiskey.
Dla profesjonalistów dedykowana jest bitwa – International Barber Battle, Pula nagród to 50 000 ZŁ! W skład jury bitwy zasiądą: Adam Szulc, Lady Barber, Kamil Turlej, Łukasz Janik, Mateusz „Delma” Poznański, Petit Pati oraz gość specjalny Darryn Pitman. Stanie również scena dedykowana Barberom, gdzie przez 3 dni odbywać się będą szkolenia najlepszych edukatorów z całego świata oraz prezentacje nowości Barberskich.