12238401_745970908866269_5035323360481114686_o

ZEW for men

To Polska marka, która bazuje na starych bieszczadzkich tradycjach. Podstawowym składnikiem ich kosmetyków jest węgiel drzewny. Tradycja wypalania węgla drzewnego jest przekazywana z pokolenia na pokolenie i nie można nauczyć się jej z żadnego podręcznika. A mimo to sam węgiel drzewny w przemyśle kosmetycznym jest używany stosunkowo od niedawna. Jednak swoją rolę spełnia fantastycznie.

Mydło do brody oraz mydło do twarzy  ZEW for men, był to jednym z pierwszych kosmetyków, który testowałem. I przyznaję, że używam go do tej pory. Wydaje się, że mydło jak mydło, nie ma w nich nic nadzwyczajnego, ale nie w tym przypadku. Węgiel drzewny cechuje się silnymi właściwościami antyseptycznymi i idealnie oczyszcza. Nie tylko zewnętrzne partie naskórka, ale zarówno usuwa toksyny z głębszych warstw skóry. Idealny dla alergików oraz dla cery skłonnej do podrażnień. Nie zawierają one parabenów, glikolu, silikonu i sztucznych barwników i SLS. Drobinki węgla drzewnego działają jak peeling, są antybakteryjne i odświeżające. Dodatkowym atutem jak dla mnie jest to, że mydło jest bezzapachowe a broda po umyciu jest rzeczywiście bardziej miękka.

1

Jedna kostka mydła jest niezwykle wydajna. Niby mała kosteczka a w zupełności wystarcza na 2-3 miesiące. Ma też przewagę nad szamponem- jest mniejsza dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w naszej kosmetyczce. Natomiast cena jest naprawdę adekwatna. W oficjalnym sklepie ZEW kosztuje 30zł za mydło do brody a 25zł za mydło do twarzy.

Szukając minusów muszę powiedzieć, że mimo wszystko jest to nadal kostka, trzeba więc zaopatrzyć się w jakiś pojemnik, w którym możemy go wygodnie przechowywać. Jeżeli nie musisz często wyjeżdżać jest to definitywnie produkt dla Ciebie.

Podsumowując- uważam, że każdy prawdziwy mężczyzna powinien zaopatrzyć się w takie mydło. Nawet jeśli nie jest brodaczem, ponieważ ZEW oferuje również mydła do golenia.

Mydełka można nabyć w oficjalnym sklepie Zew for Men.

WSPIERAJMY POLSKIE MARKI.

PJONA!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.