12238401_745970908866269_5035323360481114686_o

ZEW for men

To Polska marka, która bazuje na starych bieszczadzkich tradycjach. Podstawowym składnikiem ich kosmetyków jest węgiel drzewny. Tradycja wypalania węgla drzewnego jest przekazywana z pokolenia na pokolenie i nie można nauczyć się jej z żadnego podręcznika. A mimo to sam węgiel drzewny w przemyśle kosmetycznym jest używany stosunkowo od niedawna. Jednak swoją rolę spełnia fantastycznie.

Mydło do brody oraz mydło do twarzy  ZEW for men, był to jednym z pierwszych kosmetyków, który testowałem. I przyznaję, że używam go do tej pory. Wydaje się, że mydło jak mydło, nie ma w nich nic nadzwyczajnego, ale nie w tym przypadku. Węgiel drzewny cechuje się silnymi właściwościami antyseptycznymi i idealnie oczyszcza. Nie tylko zewnętrzne partie naskórka, ale zarówno usuwa toksyny z głębszych warstw skóry. Idealny dla alergików oraz dla cery skłonnej do podrażnień. Nie zawierają one parabenów, glikolu, silikonu i sztucznych barwników i SLS. Drobinki węgla drzewnego działają jak peeling, są antybakteryjne i odświeżające. Dodatkowym atutem jak dla mnie jest to, że mydło jest bezzapachowe a broda po umyciu jest rzeczywiście bardziej miękka.

1

Jedna kostka mydła jest niezwykle wydajna. Niby mała kosteczka a w zupełności wystarcza na 2-3 miesiące. Ma też przewagę nad szamponem- jest mniejsza dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w naszej kosmetyczce. Natomiast cena jest naprawdę adekwatna. W oficjalnym sklepie ZEW kosztuje 30zł za mydło do brody a 25zł za mydło do twarzy.

Szukając minusów muszę powiedzieć, że mimo wszystko jest to nadal kostka, trzeba więc zaopatrzyć się w jakiś pojemnik, w którym możemy go wygodnie przechowywać. Jeżeli nie musisz często wyjeżdżać jest to definitywnie produkt dla Ciebie.

Podsumowując- uważam, że każdy prawdziwy mężczyzna powinien zaopatrzyć się w takie mydło. Nawet jeśli nie jest brodaczem, ponieważ ZEW oferuje również mydła do golenia.

Mydełka można nabyć w oficjalnym sklepie Zew for Men.

WSPIERAJMY POLSKIE MARKI.

PJONA!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz