Witajcie, od dawien dawna miałem w planach zacząć pisanie postów na tematy LIFESTYLE. Będą to posty krótkie i na temat, w których będę chciał Wam przedstawić najważniejsze informacje na temat pewnej firmy bądź produktu.

Dziś chciałbym Wam przedstawić pewną firmę. Jak wiecie lubię wspierać Polskie marki, bo ważne jest wspieranie lokalnych twórców. Ten, którego chcę Wam dziś przedstawić mało tego, że jest to lokalny przedsiębiorca to jest to również produkt naprawdę wart polecenia.

GEPETTO

O firmie wiadomo tyle, że  została założona w 2013 roku przez absolwentów wzornictwa Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmują się produkcja drewnianych zegarków, okularów przeciwsłonecznych, oprawek korekcyjnych a także obudów na telefony.

Dziś chciałbym Wam zaprezentować jeden z produktów marki GEPETTO. Na myśli mam tu zegarki. Wydawać by się mogło, że drewnianych zegarków jest na rynku teraz sporo. A zegarek jak to zegarek niczym szczególnym się nie wyróżnia. No ale nie do końca. Z tego względu, że jest to drewniany zegarek jeden zawsze będzie różnił się od drugiego- zawsze więc będziesz miał swój niepowtarzalny zegarek. Każdy kawałek drewna się od siebie różni, strukturą czy kolorem i to właśnie czyni te zegarki wyjątkowymi. Trzymając go w ręku mamy wrażenie, że jest on niezwykle delikatny- nic bardziej mylnego. Jest to kawał naprawdę solidnej roboty. Drewno jest bardzo mocne a lakierowanie powoduje, że nasz zegarek jest odporny na zachlapania i zarysowania.

Drewniane zegarki firmy GEPETTO tworzone są jako zegarki typu UNISEX. Jest to wg mnie ogromny plus- bo jeden zegarek może posłużyć zarówno kobiecie jak i mężczyźnie- możecie posiadać jeden spersonalizowany zegarek. Znajdziemy tam też kilka ciekawych kolorów, m.in.: niebieski, czarny, biały czy granatowy. Każdy zegarek ma duszę a w tych pracuje szwajcarska kwarcowa Ronda- naprawdę dobry i niezawodny system. Średnica koperty jest zawsze taka sama- 41mm, grubość 9mm a całość zakończona jest szkłem mineralnym. Całość ładnie wykończona jest paskiem plecionym z tworzywa sztucznego łączonego ze skórą cielęcą, bądź w 100% skórzanym paskiem. Gdy już zdecydujemy się na jakiś interesujący nas wzór całość dociera do nas w ładnie zapakowanym pudełku.

Podsumowanie:

Zegarki firmy Gepetto używam już od dawna i jestem z nich naprawdę zadowolony. Muszę przyznać, że zegarki są naprawdę dobrze wykonane. Starannie dograny każdy szczegół, każdy milimetr zegarka jest starannie wykończony, nie ma tu miejsca na żadne niedoskonałości. Trwałość to również cecha, która kojarzy mi się z ich zegarkami- mimo, że noszę GEPETTO codziennie nie widać na nim żadnych śladów użytkowania. I ogromny plus za poczucie humoru, na stronie GEPETTO znajdziecie hasło: „ Nadgodziny? – z nami zawsze wyjdziesz z pracy o czasie!”

Mogę Wam z czystym sumieniem polecić ich produkty i bądźcie pewni, że za jakiś czas wrócę do Was z recenzją ich drewnianych okularów.

Mam nadzieję, że przypadła Wam do gustu trochę inna forma recenzji niż dotychczas oraz, że będzie Wam sie miło czytało.

Po więcej dobroci zapraszam do oficjalnego sklepu GEPETTO 🙂

PJONA!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.