solidcologne-logo-darkSolid State jest marką tworzoną dla pewnych siebie mężczyzn, którzy nie podążają utartymi ścieżkami. Każdy zapach został stworzony, aby uchwycić konkretny moment w czasie. To zapachy dla mężczyzn, którym nie obce jest zarówno odkrywanie dróg w obcych miastach jak i wyznaczanie nowych ścieżek w swoim rodzinnym mieście. Solid State został stworzony po to, aby być z Tobą zawsze tam dokąd podążasz.

I dokładnie takie są perfumy Solid Cologne. Nietypowe opakowanie i forma. Perfumy zamiast w formie płynnej mamy w formie balsamu zapakowane w małe poręczne metalowe opakowanie. Możemy nosić je w kieszeni albo nawet portfelu- zawsze przy sobie. Możemy skorzystać z nich w każdej chwili. Jednak trzeba przyznać, że są wyjątkowo trwałe. Perfumy działają niczym antyperspirant. Przy zwiększonej aktywności fizycznej działają intensywnej- co daje nam uczucie świeżości przez cały dzień. Wspomaga to również ich skład. Dzięki zawartości masła kakaowego, wosku jojoba i oleju kokosowego balsam nawilża, zmiękcza i wygładza skórę. Solid Cologne oferuje kilka wersji zapachowych. Osobiście testowałem zapach Kahn, który zawiera następujące nuty zapachowe:

  • nuta głowy:zielona, cytrusowa,
  • nuta serca:mięta pieprzowa, zioła, lilia, jaśmin, fiołek,
  • nuta bazy:piżmowa, leśna.

perfumka6

I muszę przyznać, że ta kompozycja naprawdę bardzo mi pasuje.

Mimo wielu zalet, ten produkt ma również jedną wadę. Jako, że jest to balsam i aby go użyć musimy niewielką ilość produktu rozetrzeć w dłoniach a później rozsmarować na ciele (np. okolice uszu, nadgarstki) zawsze po aplikacji musimy umyć ręce. Ale z drugiej strony przecież perfum używamy głównie rano przed wyjściem 😉

Wg mnie to jest naprawdę dobra alternatywa dla tradycyjnych perfum dla mężczyzn, którzy cały dzień lubią czuć się świeżo.

Podsumowując Perfumy Solid Cologne będą pasowały dla każdego. Czy to prezes firmy czy pracownik sklepu, nie ważne jaki zawód wykonujesz. Zmieszczą się wszędzie czy to w kieszeni czy torbie. Zawsze można mieć je pod ręką. Wystarczy niewielka ilość aby zapach był intensywny. Panowie pracujący fizycznie w końcu perfumy dla was. Im więcej wysiłku tym intensywniejszy zapach.

Perfumy znajdziecie tylko w MENSPACE.PL

PJONA!

5 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.