Selective Proffesional Hemp Sublime

Dziś wracam do Was z produktami firmy marki Selective Professional, firmy znanej bardziej na rynku fryzjerskim. Już kiedyś miałem okazję testować ich kosmetyki, recenzję szamponu do brody znajdziecie klikając TUTAJ. Jest to duża firma produkującą kosmetyki głównie do włosów i dlatego też dziś chciałbym Wam opisać szampon i maskę do włosów. Bo przecież większość z nas poza brodą musi również dbać o włosy.

Opakowanie
Opakowanie zarówno szamponu jak i odżywki to miękki zielony plastik. Jak już wcześniej wspominałeś Selective jest bardzo dużą firmą produkującą kosmetyki, także nie ma tu nalepki na butelce, wszystkie napisy i informację wytłoczone są białym kolorem na butelce. Maska znajduję się w płaskim pojemniku, tak aby wygodnie było nam nabierać ja w palce. Szampon natomiast w buteleczce zakończonej korkiem, który naciskamy z jednej strony, tak aby z drugiej podważonej można wycisnąć szampon. Szkoda, że nie ma pompki, ale cóż nie można mieć wszystkiego.

Użycie i działanie
I tu muszę przyznać, że się miło zaskoczyłem. Co prawda nie od razu. Gdy zacząłem go używać stwierdzałem, że szampon jak to szampon, a maska poza tym, że fajnie wygładza włosy to w niczym nie pomaga.  Nic bardziej mylnego. 250ml buteleczkę szamponu mam już od jakichś 2 miesięcy, maskę takiej samej pojemności tyle samo. Po tym czasie muszę przyznać, że naprawdę widzę różnicę. Kiedyś włosy musiałem myć codziennie, teraz po 3 dniach nie widać, że są przetłuszczone.(specjalnie na potrzeby testu, bez nakładania pomad) Włosy są świeże i naprawdę miłe w dotyku.

Ale co najważniejsze, szampon naprawdę dobrze się pieni, nie potrzebujemy go wiele nawet do długich włosów (wiem co mówię, moja kobieta non stop podkrada mi ten szampon), natomiast plus dla maski jest taki, że naprawdę  bardzo dobrze się zmywa. Częstym problemem masek i odżywek jest właśnie to, że słabo się spłukują. Tu nie ma tego problemu. Wystarczy kilka krótkich minut na włosach a maska działa naprawdę świetnie.

Skład
Tak naprawdę w obu tych produktach jest jeden podstawowy składnik, który jak się okazuję ma na nasze w włosy naprawdę świetny wpływ. Chodzi o olej z nasion konopii- zawiera on kwasy Omega-3 oraz Omega-6, całą stertę witamin i minerałów oraz mikroelementy. Oczywiście są przeciwnicy i zwolennicy działania marihuany. Z tym, że tu znajdziemy tylko wyciąg z olejku, który ma naprawdę świetne działanie. Ekstremalnie nawilża i regeneruje. Ma działanie anti-age. Jest to świetny produkt dla przesuszonych włosów.

Zapach
Tu kolejny plus dla tych produktów. Zapach jest delikatny, tak po prostu. Nie jest ani owocowy, ani męski i już na pewno nie ciężki. Jest po prostu delikatny, jak naprawdę dobry szampon do włosów. Nie męczy nas zapachem a wręcz delikatnie wprawia nas w dobry nastrój. Mi osobiście bardzo się podoba.

Cena
Cenę muszę pozostawić Waszej ocenie. Szampon za 250ml buteleczkę kosztuję około 45 zł natomiast maska to wydatek około 55 zł. Mało to może nie jest, ale tak jak już wcześniej pisałem wystarczy Wam na co najmniej dwa miesiące.

Podsumowanie
Jednak bardzo ważna informacja- nie pokazujcie tych produktów swoim kobietom- bo zapewniam Was, że zniknie Wam szybciej niż zakładaliście.

Dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić Wam zarówno szampon jak i maskę.

Produkty znajdziecie w sklepie www.hairs.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.