Stylowy Brodacz

Kartacz do brody

Produkty Stylowego Brodacza opisywałem już kiedyś na swoim blogu. Specjalizuje się on w produkcji szczot do brody, więc tym razem również weźmiemy na warsztat jedną z nich.

Dziś słów parę o kartaczu w wersji turystycznej. Wyprodukowana z drewna bukowego zapewnia nam trwałość użytkowania. Drzewo bukowe jest twardym drewnem, dzięki czemu mamy pewność, że nie straci za chwilę swoich wartości a służyć nam będzie naprawdę długo. Zabezpieczone jest również odpowiednimi środkami, które chronią je przed wodą. Jak wiemy szczotkę musimy czyścić pod bieżącą wodą- ważne jest więc to, aby rękojeść nie napuchła po dwóch myciach. Na wierzchu oczywiście mamy wygrawerowane logo Stylowego Brodacza. Pasuje tam idealnie. W ciemne drewno idealnie wpisują się dwa topory. Rękojeść jest dość gruba bo ma aż 2cm, więc szczotkę trzyma się całkiem pewnie. Czemu całkiem? Bo nie ma rączki, a zawsze szczotkę wygodniej trzyma się za rączkę. Nie mniej jednak tym razem mamy do czynienia z wersją turystyczną szczotki, a co się z tym wiąże nie może być ona zbyt duża. Gdybyśmy wiec mieli w niej rączkę, zajmowałaby ona już zbyt wiele miejsca. A wymiary tej szczotki są naprawdę nieduże w porównaniu do innych sprawdzonych przeze mnie szczot. Wymiary całej szczotki to 8,5cm szerokości i 3,5cm wysokości. Naprawdę idealnie nadaje się do zabrania ze sobą. Ja swoją wożę w samochodzie. Zajmuje bardzo mało miejsca w schowku a zawsze jest pod ręką. No bo przecież zazwyczaj nie wozimy ze sobą szczoty, a nasza broda czasami wymaga ogarnięcia w ciągu dnia.

I tu w tym miejscu właśnie przechodzimy do sedna, czy szczota Stylowego Brodacza rzeczywiście dobrze rozczesuje? Szczota zrobiona jest z naturalnego włosia dzika. Tak, wiem, nie jest to eko, ale zapewniam Was, że nic lepszego niż włosie dzika nie znajdziecie do rozczesywania włosów. I tu ukłon w stronę Stylowego Brodacza bo na produkcji szczot zna się jak mało kto. Włosie jest idealnie osadzone w rękojeści. Na początku użytkowania wypadnie kilka włosów, ale później zostaje nam już tylko działać. Szczota nie tylko idealnie rozczesuje, ale również pomaga nam ułożyć brodę.

Moim zdaniem naprawdę warto zaopatrzyć się w taką szczotę. Jej cena to 59zł, wydawać by się mogło, że to dużo. Ale weźcie pod uwagę to, że nie jest to produkt na miesiąc czy dwa. W zupełności możecie korzystać z niej kilka lat. No chyba, że się Wam znudzi, ale to już inna kwestia.

Po szczotę zapraszam Was do sklepu Stylowego Brodacza.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz