Stylowy Brodacz

Kartacz do brody

Produkty Stylowego Brodacza opisywałem już kiedyś na swoim blogu. Specjalizuje się on w produkcji szczot do brody, więc tym razem również weźmiemy na warsztat jedną z nich.

Dziś słów parę o kartaczu w wersji turystycznej. Wyprodukowana z drewna bukowego zapewnia nam trwałość użytkowania. Drzewo bukowe jest twardym drewnem, dzięki czemu mamy pewność, że nie straci za chwilę swoich wartości a służyć nam będzie naprawdę długo. Zabezpieczone jest również odpowiednimi środkami, które chronią je przed wodą. Jak wiemy szczotkę musimy czyścić pod bieżącą wodą- ważne jest więc to, aby rękojeść nie napuchła po dwóch myciach. Na wierzchu oczywiście mamy wygrawerowane logo Stylowego Brodacza. Pasuje tam idealnie. W ciemne drewno idealnie wpisują się dwa topory. Rękojeść jest dość gruba bo ma aż 2cm, więc szczotkę trzyma się całkiem pewnie. Czemu całkiem? Bo nie ma rączki, a zawsze szczotkę wygodniej trzyma się za rączkę. Nie mniej jednak tym razem mamy do czynienia z wersją turystyczną szczotki, a co się z tym wiąże nie może być ona zbyt duża. Gdybyśmy wiec mieli w niej rączkę, zajmowałaby ona już zbyt wiele miejsca. A wymiary tej szczotki są naprawdę nieduże w porównaniu do innych sprawdzonych przeze mnie szczot. Wymiary całej szczotki to 8,5cm szerokości i 3,5cm wysokości. Naprawdę idealnie nadaje się do zabrania ze sobą. Ja swoją wożę w samochodzie. Zajmuje bardzo mało miejsca w schowku a zawsze jest pod ręką. No bo przecież zazwyczaj nie wozimy ze sobą szczoty, a nasza broda czasami wymaga ogarnięcia w ciągu dnia.

I tu w tym miejscu właśnie przechodzimy do sedna, czy szczota Stylowego Brodacza rzeczywiście dobrze rozczesuje? Szczota zrobiona jest z naturalnego włosia dzika. Tak, wiem, nie jest to eko, ale zapewniam Was, że nic lepszego niż włosie dzika nie znajdziecie do rozczesywania włosów. I tu ukłon w stronę Stylowego Brodacza bo na produkcji szczot zna się jak mało kto. Włosie jest idealnie osadzone w rękojeści. Na początku użytkowania wypadnie kilka włosów, ale później zostaje nam już tylko działać. Szczota nie tylko idealnie rozczesuje, ale również pomaga nam ułożyć brodę.

Moim zdaniem naprawdę warto zaopatrzyć się w taką szczotę. Jej cena to 59zł, wydawać by się mogło, że to dużo. Ale weźcie pod uwagę to, że nie jest to produkt na miesiąc czy dwa. W zupełności możecie korzystać z niej kilka lat. No chyba, że się Wam znudzi, ale to już inna kwestia.

Po szczotę zapraszam Was do sklepu Stylowego Brodacza.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.