Wahl
Typowo rodzinna firma- dokładnie taka jakie cenimy sobie najbardziej. Od 1919 roku zarządzania przez rodzinę Wahl. Począwszy od Leo J. Wahl, który studiując na politechnice uczy się jak tworzyć silniki. Wtedy też powstaje pierwszy na świecie prototyp elektromagnetycznej maszynki do włosów. Udoskonalili swoje produkty i teraz tworzą jedną z lepszych marek na świecie. Produkują maszynki do użytku domowego, dla profesjonalistów oraz gamę produktów dla zwierząt. Prężny rozwój firmy zarządzanej obecnie przez Greg Wahl pozwala im na zatrudnienie ogromnej ilości pracowników oraz utrzymanie fabryk na całym świecie.

Wahl 9854-616 Trymer do włosów, zarostu, uszu, nosa + golarka
Przyznaję, że każdy brodacz powinien być zaopatrzony w taki sprzęt. Mi osobiście przypadło testować naprawdę dobry produkt firmy Wahl.
Zacznijmy od wykonania:
Gumowa obudowa wspomaga idealne dopasowanie do dłoni. Nie ma takiej opcji, żeby w trakcie golenia wyślizgnęła nam się ona z dłoni, nawet jeśli dłoń jest mokra. Górna część trymera wykończona jest chromowanym plastikiem. Wygląda to naprawdę dobrze. Na plus dodałbym również wagę trymera- waży niewiele i nie obciąża dłoni przy używaniu, ale też nie wydaje się nam, że trzymamy plastikową zabawkę. Jedynym minusem w tym modelu trymera jest włącznik. Wykonany jest z plastiku i nie przylega idealnie. Chociaż używam go już na tyle długo i jak do tej pory nic się z nim nie stało.
Najważniejszy plus- bateria litowo-jonowa! Wystarczy, że podłączysz ładowarkę na kilka minut i dalej możesz działać i ujarzmiać swoją brodę. Nie trzeba czekać kilka godzin. Poza tym wystarczy godzina, aby bateria była w 100% naładowana. Nie oszukujmy się- dla facetów, którzy są zabiegani a cały czas muszą wyglądać dobrze jest to naprawdę istotne.
Do zestawu dołączona jest również szczoteczka oraz olej co pomaga nam w utrzymaniu trymera w czystości. Szkoda, że nie można go myć pod wodą, ale przecież nie można mieć wszystkiego.
Jakie mamy tu nakładki? Zapewniam, że jest ich na tyle dużo, że każdy brodacz znajdzie tu odpowiednią końcówkę dla siebie. Niezależnie czy woli trzydniowy zarost czy naprawdę pokaźną brodę.

Cztery głowice:
Głowica do włosów, zarostu, karku, pach, miejsc intymnych (szerokość ostrza 30 mm)
Głowica z ostrzem typu T do bokobrodów (szerokość ostrza 41 mm)
Głowica wąska, precyzyjna do uszu i nosa (szerokość ostrza 10 mm)
Maszynka do golenia z podwójnym ostrzem (szerokość ostrza 25 mm)

7 nasadek:
Nasadka 1.5 mm
Nasadka 3 mm
Nasadka 4.5 mm
Nasadka grzebieniowa 3 mm
Nasadka grzebieniowa 6 mm
Nasadka grzebieniowa 10 mm
Regulowana 6-stopniowa nasadka 1.5 – 13 mm

Dodatkowo w skład zestawu wchodzą:
Podstawka na trymer i akcesoria
Ładowarka
Szczoteczka do czyszczenia
Grzebień
Olej
Instrukcja

Podsumowując- chyba muszę się powtórzyć- jest to sprzęt, który każdy brodacz powinien posiadać! Być może cena nie jest najniższa, ale zapewniam Was, że zwróci się Wam podwójnie. Raz będzie Wam służyć bardzo, bardzo długo. Nie zepsuje się Wam po miesiącu użytkowania. A dwa- zaoszczędzicie na wizytach u Barbera, od teraz sami będziecie mogli wszystkie te czynności wykonywać w swojej łazience. Czasem warto zainwestować!!

Trymer w najlepszych cenach znajdziecie tu:
Media Markt
Hairs
Media Expert
Dom Spa
RTV EURO AGD
PJONA!