Stainless Steel Advanced

Wahl

Firmę Wahl mieliście okazję poznać już jakiś czas temu. >>Poprzednia recenzja <<- tu przedstawiałem Wam inny trymer tej firmy. Warto do tej recenzji wrócić. Na całe szczęście mimo, że Wahl istnieje na rynku już od wielu lat to nie zwalnia tempa i cały czas wypuszcza na rynek nowsze i coraz ciekawsze produkty. Dlatego też dziś chciałbym Wam przedstawić jeden z lepszych ich produktów.

Trymer do włosów, zarostu, uszu, nosa, brwi Wahl 9864-016 Stainless Steel Advanced

Na początek kilka słów o samym trymerze. Jak sama nazwa wskazuje jest to trymer zrobiony ze stali nierdzewnej, tytanowego koloru. Dobrze wyprofilowany tak, że idealnie układa się w dłoni. Plus również za to, że jest dość wąski, przez co wygodniej się go trzyma- nawet w damskiej dłoni. Bo przecież nasze kobiety mogą nam czasem pomóc przy przystrzyżeniu naszej brody. Muszę przyznać, że wygląda naprawdę atrakcyjnie,  a do tego otrzymujemy ładną podstawkę, dzięki której możemy nasz trymer ustawić w łazience.

Pamiętam, że poprzednim razem miałem zarzut do włącznika, który był niestabilny. Tym razem nic podobnego się tu nie zdarzyło. Malutki gumowy włącznik należy delikatnie wcisnąć, aby uruchomić trymer. Sam włącznik podczas pracy trymera świeci się intensywnie na niebiesko. Podczas ładowania natomiast światełko miga- co daje nam sygnał, że potrzebuje jeszcze chwilę podłączenia do prądu. Także dzięki inteligentnemu światełku cały czas mamy kontrolę naładowania baterii.

A jeśli już o ładowaniu mowa. Na pełnej baterii wystarczy nam na około 4h pracy trymera. Ale nie to jest w nim najważniejsze. Moim zdaniem ogromnym plusem jest szybkie ładowanie, a co to oznacza? Oznacza to dokładnie tyle, ze po 1 minucie ładowania jest on od razu gotowy do pracy. Czyli 1 min ładowania to 3 minuty działania. Bo przecież każdemu z nas zdarzy się czasem podłączyć trymer do ładowania. A tu nagle ważne wyjście, trzeba się już zbierać, trymer rozładowany a nasza broda serio wymaga jego użycia. Podłączacie go do prądu, myjecie zęby i macie 5 minut używania waszego trymera. 5 minut na szybkie ogarnięcie powinno Wam bez problemu wystarczyć. A jak masz więcej czasu to, aby naładować akumulator w pełni wystarczy 1h.

Ale przejdźmy w końcu do samego działania. Na sam początek, mamy 4 główne głowice.
1/Głowica szerokości 30mm do golenia ciała, brwi, karku, włosów czy też miejsc intymnych
2/ Głowica szerokości 40mm głowica typowa do golenia włosów i ciała
3/Głowica do uszu i nosa o szerokości około 7mm
4/Głowica do golenia z ostrzem foliowym szerokości 22mm

Tak więc jak sami widzicie nie potrzebujcie posiadać kilku sprzętów. Wystarczy jeden Wahl Stainless Steel , aby ogolić na gładko okolice szyi, wyrównać wąs, wytrymować włosy w nosie a nawet jeśli chcesz to ogolić klatkę. W dodatkowym wyposażeniu znajdziecie tu 12 nasadek grzebieniowych:

 • Na ostrze 30 mm:
  • Nasadka 1.5 mm
  • Nasadka 3 mm
  • Nasadka 4.5 mm
  • Regulowana nasadka 1.5 – 13 mm
 • Na ostrze 40 mm:
  • Nasadka 3 mm
  • Nasadka 6 mm
  • Nasadka 10 mm
  • Nasadka 13 mm
  • Nasadka 16 mm
  • Nasadka 19 mm
  • Nasadka 22 mm
  • Nasadka 25 mm

Dodatkowo trymer bardzo łatwo się czyści. Wystarczy delikatnym ruchem zdjąć główną głowicę i wyczyścić. Niestety trymer nie jest wodoodporny, więc jedynie co to nie możemy używać go pod prysznicem. Ale bez przesady, ogolić się możemy przecież tuż przed prysznicem.

I jeszcze jedna rzecz- trymer posiada uniwersalne napięcie, w związku z czym możecie korzystać z niego na całym świecie.

Cena za ten produkt to obecnie 409zł. Czy to dużo? Moim zdaniem zupełnie nie. Jak już wcześniej pisałem, w jednym urządzeniu macie ich kilka. Możecie być pewnie, że długo Wam posłuży a do tego ładnie wygląda. Ale najlepiej oceńcie sami.

Trymer znajdziecie w oficjalnym sklepie firmy WAHL.

1 komentuj
 1. Michał
  Michał says:

  Posiadam brodę od 3 lat i używam trymera Wahl Groomsman 9906 do pielęgnacji zarostu. 4 nakładki, 10 długości do wyboru, jest super i lepszy od modeli z koncernówek. Za niedługo strzeli mu 2 roku i działa bez zarzutu. Ogólnie polecam firmę Wahl bo jest sprawdzona i szeroki wybór produktów!.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.