image1

Drwal Barber Shop Poznań.

Siekiera, drewno, brzytwa, mężczyzna, whisky. Miejsce dla prawdziwych facetów z krwi i kości, którzy chcą zadbać o siebie, a jednocześnie nie stracić na męskości. Drwal to miejsce, które proponuje usługi najwyższej jakości, możesz kupić tu produkty do użytku codziennego, aby podtrzymać efekt pracy Barbera i czuć się męsko każdego dnia.

Dlaczego Drwal?

Naszym założeniem było,  żeby miejsce, które stworzyliśmy oddawało charakter męskiego klimatu i nie chodzi tu o to, że podążamy za modą brodacza, a drwala, którego osoba kojarzy się z facetem zaradnym, silnym i ” konkretnym „. Gdy pytaliśmy innych jaki typ mężczyzny oddaje w stu procentach jego męskość to za każdym razem dochodziliśmy do wniosku, ze właśnie chodzi o drwala. Nie obawiamy się, ze moda na drwala minie, bo my za nią nie podążamy, a właściwie nie ulegamy jej wpływom całkowicie, nam zależy na miejscu, które bez względu na panująca modę będzie przyciągało mężczyzn zawsze, bo przekonają się do naszej usługi i poczują się męsko przekraczając drwalskie progi i o to nam chodzi. Może i moda na drwala minie, ale na dobre usługi w męskim miejscu nigdy! Mężczyźni przyzwyczajają się powoli do usług na poziomie, nie chcą iść do pani Krysi za rogiem, siedzieć na fotelu obok klientki z trwałą na głowie, słuchając jednocześnie co u sąsiadki słychać, nastały czasy, gdy mężczyzna dba o siebie i zasługuje na miejsce, w którym poczuje się jak facet,  słuchając o tematach męskich z whisky w ręce no i dlatego Drwal.

image2

Wasz lokal różni się od innych, czy nie baliście się, ze zostanie to dziwnie odebrane?

Absolutnie! Gdy wierzy się w coś, co chcesz osiągnąć, to bez względu na wszystko dookoła, podążasz za tym…i tak właśnie zrobiliśmy. Wszechobecny styl barber shopow nie odróżnia się w większości od konkurencji, kratka na podłodze, cegły na ścianie, ramki z obrazkami, my chcieliśmy, żeby nasze miejsce oddawało charakter drwala, a nie konkurencji kilka ulic dalej. U nas masz się poczuć męsko, dlatego postawiliśmy na drewno, surowe, klimat trochę pomiędzy piwnica, warsztatem, a stodoła, wiadomo, ze ujęte w taki sposób, aby nas nie zamknęli tydzień po otwarciu!

Planujemy dopieszczać drwala ( jakkolwiek to brzmi ), dodawać a nie odejmować na męskości, dlatego każdy dodatek szczegółowo omawiamy.

image4

Wspomnieliście o możliwości zakupu produktów do pielęgnacji, co można u Was znaleźć?

Nasi Barberzy pracują na produktach, które można u nas kupić po usłudze. Nie chcemy wciskać klientom produktów już w progu drzwi, zależy nam na tym, żeby każdy mógł skorzystać z kosmetyku podczas cięcia, zobaczyć czy to odpowiada i powrócić do nas w celu zakupienia. Mamy na stanie produkty począwszy od szamponów do brody, włosów, wszelkie balsamy, olejki, pomady, a także szczotki ( górujący kartacz ), ale nie tylko! Drwal proponuje także drewniane atrybuty męskości, czyli zegarki (100% drewna), muszki ( tez z drewna) i wiele innych, wiadomo ze rozwijamy się cały czas i podążamy za potrzebami klienta, jesteśmy w trakcie rozmów z innymi firmami i z czasem będziemy wprowadzać kolejne produkty do naszej oferty.
14370244_185700571860757_5178758995022276405_n

Jak dobieracie ludzi, z którymi chcecie współpracować?

Przez Drwala przewinęło się już kilku Berberów, choć na rynku jesteśmy od niedawna, zależy nam żeby Barber, z którym będziemy współpracować posiadał umiejętności z zakresu barberingu, szkolimy się i nie będziemy osiadać na tym co już mamy, a rozwijać się dalej, ale tak naprawdę w największym stopniu szukaliśmy ludzi, którzy przyciągną nas swoją osobowością i może brzmi to banalnie, ale tak jest. Zależy nam, żeby Drwal nie był tylko miejscem, do którego przychodzisz na usługę, ale żeby każdy chciał wracać jak do starych znajomych, stawiamy na klimat i największym komplementem jest to, gdy klienci żegnają się z nami jak z dobrymi kumplami, uściskiem dłoni, klepnięciem po plecach, to jest dla nas największa nagroda, choć znowu zalatuje tandetą to o to właśnie chodzi, o klimat i chcemy zbudować wokół Drwala całą społeczność, żeby wpadać do nas z ulicy nie tylko na cięcie, ale żeby chwile pogadać i wypić whisky.

image3

Czy jest coś, co chcecie zrealizować, dodać, ulepszyć w najbliższym czasie?

Jasne, cały czas staramy się ulepszać, wprowadzamy właśnie pakiety na wieczory kawalerskie, bo przecież każdy przed większym wydarzeniem idzie do Barbera, a my chcemy dołożyć do tego posiadówkę ze stekiem i alkoholem, tak żeby umilić czas, czekającym na swoją kolej do usługi. Myślimy również o innych udogodnieniach, jednym z najnowszych jest to, że aktualnie można umawiać się do nas przez booksy i Facebooka, co działa sprawnie i dla każdego znajdziemy dogodny termin, oczywiście cały czas rodzą się w głowach pomysły i wszystko zamierzamy skrupulatnie wprowadzać w życie Drwala.

14409566_185700498527431_263583074606564276_o